KOSMETICKÝ SALON

JANA CÍCHOVÁ |
| 774 803 730


O MNĚ

IMG_0752

16.1.2014

Kosmetika mě vždy fascinovala. Ráda jsem se líčila už jako malá holka. Zajímalo mě, co můžu udělat pro to, aby kůže obličeje a celého těla zůstala co nejdéle v kondici. V roce 1996 jsem se řízením osudu ocitla v pracovní pozici obchodní zástupkyně firmy Spilka s.r.o., kde jsem pracovala 5 let jako obchodní zástupkyně pro Jižní Moravu a Moravu. Prodávala jsem značky LUMENE, Herbina, MATIS aj. Poprvé jsem se potkala s legendární značkou PAYOT. Zrodila se láska…

Řízením dalšího osudu jsem v roce 2001 skončila s obchodní kariérou a se svou profesí obchodní zástupkyně a manažerky prodeje. Měla jsem diplomy na exkluzivní francouzské značky pro salony PAYOT, MATIS a INSTITUT ESTHEDERM – byla jsem školitelkou ve zbožíznalství a pracovních postupech pro kosmetické salony v celé ČR. Přihlásila jsem se do certifikovaného Kurzu kosmetiček, který jsem završila získáním Certifikátu Kosmetička a Živnostenským listem.

Jsem kosmetičkou od roku 2002 a svou práci miluji.

První 3 roky jsem ve svém salonu používala Lumene a pro náročnější klientelu PAYOT. Lumene v rámci ČR  skončilo a já jsem chvíli cca 4 roky šla cestou přírodní kosmetiky a pracovala jsem s Tarani a PAYOT.

Posledních 8let, od roku 2010 používám výhradně exkluzivní francouzskou značku PAYOT.

PAYOT  má kouzlo a šarm, hedvábné struktury krémů s vůni pudru a magnólie a orchidejí a superovoce a polodrahokamů a….  Bravurně účinkuje na pleti, což dokazuje mladistvý vzhled mnoha klientek a klientů.

Vše mi voní a pracuji s PAYOT s nadšením.

Neustále se vzdělávám.  Řady výrobků se pravidelně cca po 3 letech obnovují, protože INSTITUT PAYOT má svůj vlastní výzkum. S novinkami se seznamujeme několikrát ročně na školení. Výrobky PAYOT nelze koupit v běžném obchodě, s odbornou radou si je můžete koupit u mě v salonu. 

Ke každému ošetření patří originální masáž, která trvá až 30 minut a budete po ní jako znovuzrození.

 

Od roku 2013 dosud, jsem rozšířila služby salonu o VÝPLNĚ VRÁSEK kyselinou hyaluronovou a botoxem. S MUDr. Živnou, která aplikace provádí, máme velmi sofistikovaný přístup k aplikacím těchto látek. 3 – 4x do roka tak můžu nabídnout tyto doplňkové služby všem klientkám.

ZMĚNA JE ŽIVOT

Z celé řady důvodů jsem byla nucena udělat změnu, kterou jsem sama nečekala. Od ledna 2017 testuji 

Dr. BAUMANN, značku Německo – Švýcarské provenience. Je určena NEJEN přecitlivělým, nemocným, nesnášenlivým typům,  které na vše reagují. Obsahuje tělu vlastní látky jako kyselinu hyaluronovou. Vícevrstevnaté lipozomy se starají o to, aby tuky a hydratace doputovaly až do spodních vrstev pokožky. Značka je velmi vhodná pro vysloveně alergické ženy, pro ženy s kožní nesnášenlivostí všeho druhu, ALE I PRO VŠECHNY OSTATNÍ ŽENY, PROTOŽE Z 0% NA 100% HYDRATUJE A VYŽIVUJE PLEť ZA 10!!! DNÍ

25.5. 2018 v Praze na školení získala certifikát k používání v salonu.

20.9.2018 Brno školení Dr. Baumann

19.10.2018 Praha školení chemikálie v kosmetice

OD LEDNA 2019 PRACUJI VÝHRADNĚ S NĚMECKOŠVÝCARSKOU ZNAČKOU DR. BAUMANN, PROTOŽE JE UNIKÁTNÍ V PŘÍSTUPU K ČLOVĚKU, PŘÍRODĚ, ZVÍŘATŮM A…PLETI.

OBSAHUJE TĚLU VLASTNÍ LÁTKY, COŽ JE VE SVĚTE NAPROSTO OJEDINĚLÉ. ŘADA SKINIDENT JE SE 100%TĚLU VLASTÍCH LÁTEK JEDINÁ NA CELÉM SVĚTĚ.

 

NOVÉ PROSTORY

VYLANTA 249, DOLNÍ VES, FRYŠTÁK.

JSTE VÍTÁNI.

 

PŘEJI VÁM VOŇAVÉ ZÁŽITKY V MÉM SALONU.

Vaše  Jana Cíchová

42_tahu

6 5

87