KOSMETICKÝ SALON

JANA CÍCHOVÁ |
| 774 803 730


O MNĚ

červen 2018

Kosmetika mě vždy fascinovala. Ráda jsem se líčila už jako malá holka. Zajímalo mě, co můžu udělat pro to, aby kůže obličeje a celého těla zůstala co nejdéle v kondici. V roce 1996 jsem se řízením osudu ocitla v pracovní pozici obchodní zástupkyně firmy Spilka s.r.o., kde jsem pracovala 5 let jako obchodní zástupkyně pro Jižní Moravu a Moravu. Prodávala jsem značky LUMENE, Herbina, MATIS a poprvé jsem se potkala s legendární značkou PAYOT. Zrodila se láska…

Řízením dalšího osudu jsem v roce 2001 skončila s obchodní kariérou a se svou profesí obchodní zástupkyně a manažerky prodeje. Měla jsem diplomy na exkluzivní francouzské značky pro salony PAYOT, MATIS a INSTITUT ESTHEDERM – byla jsem školitelkou ve zbožíznalství a pracovních postupech pro kosmetické salony v celé ČR. Přihlásila jsem se do certifikovaného kurzu kosmetiček, který jsem završila získáním Certifikátu Kosmetička a živnostenským listem.

Jsem kosmetičkou od roku 2002 a svou práci miluji!

První 3 roky jsem ve svém salonu používala Lumene a pro náročnější klientky PAYOT. Lumene v rámci ČR skončilo a já jsem cca 4 roky šla cestou přírodní kosmetiky a pracovala jsem se značkami Tarani a PAYOT. Posledních 8let, od roku 2010 jsem používala výhradně exkluzivní francouzskou kosmetiku PAYOT.

Od roku 2013 až dosud jsem rozšířila služby salonu o VÝPLNĚ VRÁSEK kyselinou hyaluronovou a botoxem. S MUDr. Živnou, která aplikace provádí, máme velmi sofistikovaný přístup k aplikacím těchto látek. 3 – 4x do roka tak můžu nabídnout tyto doplňkové služby všem klientkám.

V průběhu roku 2018 jsem z celé řady důvodů byla nucena udělat změnu, kterou jsem sama nečekala.

Do života mi přišla německo-švýcarská značka 

Je v mnoha ohledech unikátní.

Neobsahuje: barviva, parfémy, ropné produkty, minerální oleje, konzervanty a parabeny.

Obsahuje tělu vlastní látky jako např. kyselinu hyaluronovou, ureu, vzácné oleje, vitamín E, a mnoho dalších. Má velmi jednoduchý způsob průniku těchto látek až k bazální vrstvě pleti. Průnik zajišťují vícevrstvé lipozomy, které se starají o to, aby tuky, hydratace a další látky doputovaly až do spodních vrstev pokožky, kde vznikají nové kožní buňky.

Proto je značka Dr. Baumann přirozeně v souladu s člověkem, přírodou a zvířaty, tudíž má bionomickou kvalitu.

25.5. 2018 v Praze na školení jsem získala certifikát k používání v salonu.

20.9.2018 Brno školení Dr. Baumann

14.11.1018 jsem podepsala exkluzivní smlouvu na spolupráci s Inspiring Beauty, firmou, která je výhradním distributorem kosmetické značky Dr. Baumann v České Republice.

18.1.2019 jsem absolvovala Brno školení chemikálie versus ruce kosmetičky

Od ledna 2019 pracuji výhradně s touto značkou. 

Benefity této značky mě neustále překvapují. Dr. Baumann používá výhradně recyklovaný papír, spolupracuje s chráněnými dílnami a všechny jejich další aktivity souvisí s trvale udržitelným přístupem k životu.

V mém novém salonu, na krásném místě začal nový příběh mojí kosmetické praxe, mého života. Těší mě, že koncept této filozofie v přístupu k pleti, k člověku, k životu můžu každodenně naplňovat při práci a šířit jej jejím prostřednictvím dál. 

Těším se na vás v mém salonu

VYLANTA 249, DOLNÍ VES, FRYŠTÁK.

JSTE VÍTÁNI!

Vaše Jana Cíchová